Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA 1480 |
| Виробник | SKF |
| Ширина | 37 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.670 |
| Висота (ширина), мм | 37 |
| Внутрішній діаметр, мм | 40 |
| Доступно на складі | Київ |
| Зовнішній діаметр, мм | 75 |
| Код товару | 117-06181 |
| Кратність | 1 |
| Назва | Підшипник VKBA1480 (DAC40750037) SKF (30818024) |
| Наявність | В наявності |
| Позначення за ISO | DAC 40750037 |
| Тип підшипника | кульковий дворядний |
| Ціна | 1616.84 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 991,95 ₴



