Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA 1377 |
| Виробник | SKF |
| Ширина | 40 мм |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Сумісність з маркою | Rover, Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.650 |
| Висота (ширина), мм | 40 |
| Внутрішній діаметр, мм | 38 |
| Доступно на складі | Київ |
| Зовнішній діаметр, мм | 72 |
| Код товару | 117-06000 |
| Кратність | 1 |
| Назва | Підшипник VKBA1377 (DAC38720040) SKF (44300-SB2-963) |
| Наявність | В наявності |
| Позначення за ISO | DAC 38720040 |
| Тип підшипника | кульковий дворядний |
| Ціна | 1776.44 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 188,57 ₴



