Підшипник роликовий конічний 7212 (30212) EXL, розміри 60*110*23,75 см. Застосовується в техниці: BPW (02 6401 60 00), MAN (06 32489 0055, 06 32489 0056), ZF (0635 100 088), BPW 0264016000, Daihatsu 97600-30212, Daihatsu 976003021200, FAG 30212A, Hino 988460102, John Deere CH16496, MAN 06324890055, MAN 06324.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EXL |
| Кросс-номери | BPW 0264016000; MAN 06324890056; Schaeffler FAG 30212A; ZF 0635100088 |
| Внутрішній діаметр | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Ширина | 24.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.923 |
| Висота (ширина), мм | 23.750 |
| Внутрішній діаметр, мм | 60 |
| Доступно на складі | Кропивницький, Кропивницький(2), Львів |
| Одиниці виміру | шт. |
| Зовнішній діаметр, мм | 110 |
| Код товару | 117-03584 |
| Кратність | 1 |
| Назва | Підшипник 7212 (30212) EXL |
| Наявність | В наявності |
| Позначення за ISO | 30212 |
| Позначення за ДСТУ | 7212 |
| Рядність | однорядний |
| Тип підшипника | роликовий конічний |
| Тіла кочення (ковзання) | ролики |
| Ціна | 146.87 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180,94 ₴




