Фара LED прямокутна 126W ближнє й дальнє світло 42 led діода 6500K робоча фара
Представляємо унікальну фару LED, яка забезпечує яскраве світло в будь-яких умовах. Ця прямокутна фара поєднує в собі функції ближнього та дальнього світла, надаючи водієві чудову видимість на дорозі. Обладнана 42 високоякісними LED-діодами з колірною температурою 6500K, вона забезпечує яскраве та чітке освітлення.
Характеристики:
Потужність: 126 W
Режими світла: ближній + дальній
LED-діоди: 42
Колірна температура: 6500K
Діапазон напруги: 9-80V
Розміри: 151 мм х 10 мм х 40 мм
LED чип: 3030
Захист від вологи та пилу: IP67
Вага: 430 г
Ця фара призначена для використання в різних умовах і забезпечує надійне освітлення вашого шляху. З унікальним дизайном і передовими технологіями вона стане незамінним аксесуаром для вашого автомобіля, гарантуючи безпеку та стильний зовнішній вигляд.
+38(067) 963 31 03
✅ Щоб не втратити наш контакт та мати змогу завжди придбати товари для вашого авто . Ми Створили Спеціального бота Помічника ))
👉 - зайдіть за посиланням на нього.
Запустіть командою
START
👍 І все . Бот збереже Ваш контакт , а ви завжди зможете його знайти у себе просто написав в пошуку ФермерОк у Вашому Телеграм.
Дякуємо . 😎
Увага!!! Поспішіть купити сьогодні за нижчою ціною
.
Потрібна консультація ? Маєте питання ? Зв'яжіться з нами зручним для вас способом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Кількість світлодіодів | 42 шт. |
| Потужність | 126 Вт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Тип | Додаткові фари |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 9-80 В |
| Світлодіоди | chip 3030 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 579,35 ₴











