Новинка

Світлодіодні протитуманні фари IP67 6000LM білий + DRL Потужні Led протитуманні фари 6500K 3.5 дюйма з ДХО
1 686,63 ₴
- В наявності
- Код: АТР2519
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світлодіодні протитуманні фари IP67 6000LM білий + DRL
Характеристики:
- Робоча температура: від -40 до +85 °C
- Режим світла: білий
- Потужність: 60 Вт
- Напруга: 12-24 В
- Ресурс: до 30 000 годин
- Розміри: 90х90х67 мм (3,5 дюйма)
- Тип фар: АТР2519
- Сумісність:
LADA Vesta, LADA XRay, LADA Granta FL, LADA Niva Urban, Renault Duster, Renault Logan, Renault Sandero, Renault Fluence, Renault Megane, Ford Focus 2, Ford Mondeo, Nissan Terrano, Peugeot 307, Mitsubishi Outlander, Opel Vectra C та інші.
Комплектація:
- 2 фари
Основні переваги:
- Яскраве та стабільне освітлення за умов поганої видимості
- Висока надійність і довговічність
- Легкість установки
- Енергоефективність
- Стильний дизайн, що доповнює зовнішній вигляд авто
Переваги:
- Універсальність: Легко встановлюються на будь-який транспорт
- Компактний розмір: 3,5 дюйма
- Надійність та ефективність: Яскраве світлодіодне освітлення
Зв'яжіться з нами:
Телефон: +380679633103
Сайт: fermerok.in.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | АТР2519 |
| Виробник | Logan |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 90 мм |
| Глибина | 78 мм |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Потужність | 60 Вт |
| Промінь | комбінований |
| Світловий потік | 6000 лм |
| Стан | Новий |
| Сторона установки | Лівий/правий |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Сумісність з маркою | Ford, Peugeot, Opel, Mitsubishi, Nissan, Renault |
| Тип | Протитуманні фари |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 686,63 ₴










