
Маяк LED проблисковий 12В/24В 24 led діода 3,5 метра кабелю магніти 15 варіантів спалаху + перемикач
1 987,59 ₴
- В наявності
- Код: ATP2455
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Маяк LED проблисковий 12В/24В 24 led діода 3,5 метра кабелю магніти 15 варіантів спалаху + перемикач
Маяк LED проблисковий 12В/24В, оснащений 24 світлодіодами. Має розміри 30.5 см х 16.26 см х 6.1 см і кабель довжиною 3.5 метра. Кріпиться за допомогою магнітів. Пропонує 15 різних варіантів спалахів, які можна перемикати за допомогою спеціального перемикача.
Характеристики
Характеристика
Значення
Напруга
12В/24В
Кількість світлодіодів
24
Розміри (ДхШхВ)
30.5 см х 16.26 см х 6.1 см
Довжина кабелю
3.5 метра
Кріплення
Магніти
Варіанти спалахів
15
Перемикач
Є
+38(067) 963 31 03
✅ Щоб не втратити наш контакт та мати змогу завжди придбати товари для вашого авто . Ми Створили Спеціального бота Помічника ))
👉 - зайдіть за посиланням на нього.
Запустіть командою
START
👍 І все . Бот збереже Ваш контакт , а ви завжди зможете його знайти у себе просто написав в пошуку ФермерОк в Вашому Телеграм.
Дякуємо . 😎
Увага!!! Поспішіть купити сьогодні за нижчою ціною
.
Потрібна консультація ? Маєте питання ? Зв'яжіться з нами зручним для вас способом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 61 мм |
| Джерело світла | Діоди |
| Довжина | 305 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Колір діодів | Жовтий |
| Колір ковпака | Помаранчевий |
| Кріплення | Магнітне |
| Кількість діодів | 24 шт. |
| Напруга | 12 В |
| Тип | Проблисковий маячок |
| Ширина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 987,59 ₴










