Світлодіодна протитуманна фара двокольорова робоче світло прямокутна дальнє + ближнє світло
Фара LED прямокутна, 9-80V (дальнє + ближнє світло) IP67, 175 мм x 130 мм x 54 мм. Вага 485 г. Оснащена 48 LED чипами типу 3570, 10 лінз. Забезпечує високу яскравість і надійну роботу в будь-яких погодних умовах.
Характеристики
Характеристика
Значення
Тип
Прямокутна LED фара
Напруга
9-80V
Світло
Дальнє + ближнє
Захист
IP67
Розміри
175 мм x 130 мм x 54 мм
Вага
485 г
Кількість LED
48
Тип LED чипів
3570
Кількість лінз
10
+38(067) 963 31 03
✅ Щоб не втратити наш контакт та мати змогу завжди придбати товари для вашого авто . Ми Створили Спеціального бота Помічника ))
👉 - зайдіть за посиланням на нього.
Запустіть командою
START
👍 І все . Бот збереже Ваш контакт , а ви завжди зможете його знайти у себе просто написав в пошуку ФермерОк в Вашому Телеграм.
Дякуємо . 😎
Увага!!! Поспішіть купити сьогодні за нижчою ціною
.
Потрібна консультація ? Маєте питання ? Зв'яжіться з нами зручним для вас способом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 54 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Світловий потік | 30000 лм |
| Стан | Новий |
| Сторона установки | Лівий/правий |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Тип | Протитуманні фари |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Ширина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 485 г |
| Розмір | 175 мм х 130 мм х 54 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 782,12 ₴











