-
- Компанія "ФермерОк" пропонує широкий вибір запчастин для прес-підбирачів з власного складу за доступними цінами.
- Ми забезпечуємо доставку замовлень в день їх отримання по всій території України.
- У нашому асортименті представлені запчастини для виробників, таких як Sipma, Claas, Deutz-Fahr, Famarol Z-511, John Deere, Welger та інші.
- Зверніться до нас через веб-сайт fermerok.in.ua або зателефонуйте за номером +38067-963-31-03, і наші спеціалісти з радістю допоможуть вам підібрати потрібні запчастини та нададуть додаткову інформацію.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Claas |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота камери пресування | 90 см |
| Довжина тюка | 80 мм |
| Обороти ВВМ | 540 об/хв |
| Потреба в потужності трактора | 80 к.с. |
| Робоча ширина підбирача | 165 см |
| Ступінь стиснення | 250 кг/м³ |
| Ширина камери пресування | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 100 ₴





