Фара світлодіодна LED прямокутна chip COB 144W 6000K (4 діоди) додаткова автомобільна фара
Фара LED прямокутна, оснащена чипом COB, пропонує яскраве та ефективне освітлення для вашого транспортного засобу. З потужністю 144W і колірною температурою 6000K, ця фара забезпечує відмінну видимість на дорозі. Має 4 діоди для додаткової інтенсивності світла.
Характеристики:
Тип чіпа: COB
Потужність: 144W
Колірна температура: 6000K
Розмір: 24 см x 8 см x 6 см
Кріплення в комплекті
Ця фара не тільки забезпечить безпеку ваших поїздок у темний час доби, а й додасть стильний і сучасний вигляд вашому автомобілю. Комплект включає в себе кріплення для зручного встановлення.
+38(067) 963 31 03
✅ Щоб не втратити наш контакт та мати змогу завжди придбати товари для вашого авто . Ми Створили Спеціального бота Помічника ))
👉 - зайдіть за посиланням на нього.
Запустіть командою
START
👍 І все . Бот збереже Ваш контакт , а ви завжди зможете його знайти у себе просто написав в пошуку ФермерОк в Вашому Телеграм.
Дякуємо . 😎
Увага!!! Поспішіть купити сьогодні за нижчою ціною
.
Потрібна консультація ? Маєте питання ? Зв'яжіться з нами зручним для вас способом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 60 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Кількість світлодіодів | 4 шт. |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Потужність | 144 Вт |
| Світловий потік | 5500 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Тип | Додаткові фари |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 240 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Кріпити | у комплекті |
| Розмір | 24 см x 8 см x 6 см |
| Світлодіоди | chip COB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 669,18 ₴











