Робоча фара світлодіодна LED 63W ближній + дальній + DRL 6000K (21 діод) прямокутна
Унікальна LED-фара прямокутної форми, що забезпечує яскраве освітлення для ближнього і дальнього світла, а також функцію DRL (денного ходу). Ця фара є ідеальним рішенням для автомобілів, забезпечуючи не тільки чудову видимість, а й стильний зовнішній вигляд.
Характеристики:
Потужність: 63W
Тип світлодіода: 21 діод
Діапазон напруги: 9-80В
Колірна температура: 6000K
Розміри: 76мм х 49мм х 35мм
Захист від води і пилу: IP67
Вага: 340 г
Фара надає функціональність ближнього і дальнього світла, а також підсвічування в режимі денного ходу. З високим ступенем захисту від води та пилу вона підходить для різних умов експлуатації. Легка вага та компактні розміри роблять її зручною в установці на різні типи автомобілів.
+38(067) 963 31 03
✅ Щоб не втратити наш контакт та мати змогу завжди придбати товари для вашого авто . Ми Створили Спеціального бота Помічника ))
👉 - зайдіть за посиланням на нього.
Запустіть командою
START
👍 І все . Бот збереже Ваш контакт , а ви завжди зможете його знайти у себе просто написав в пошуку ФермерОк в Вашому Телеграм.
Дякуємо . 😎
Увага!!! Поспішіть купити сьогодні за нижчою ціною
.
Потрібна консультація ? Маєте питання ? Зв'яжіться з нами зручним для вас способом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 35 мм |
| Глибина | 49 мм |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Кількість світлодіодів | 21 шт. |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Потужність | 63 Вт |
| Світловий потік | 5500 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Тип | Додаткові фари |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Ширина | 76 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 340 г |
| Напруга | 9-80 В |
| Розмір | 76 х 49 х 35 мм |
| Світлодіоди | chip 3030 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 506,24 ₴











