Фара LED кругла автомобільна 102W 32 лампи, широкий промінь світлодіодна протитуманна
Ця кругла LED фара з потужністю 102W забезпечує яскраве і широке освітлення для вашого автомобіля. Забезпечена 32 лампами і працює в діапазоні напруги від 9V до 32V, вона підходить для різних типів транспортних засобів.
Характеристики:
Потужність: 102W
Кількість ламп: 32
Діапазон напруги: 9-32V
Колірна температура: 6000K
Світлодіоди chip 3030
Широкий промінь освітлення
Ступінь захисту: IP67
Товщина: 45 мм
Розміри: 108 мм х 108 мм
Ця фара поєднує в собі високу продуктивність, довгий термін служби та елегантний дизайн. Вона забезпечує чітке і потужне освітлення для вашого автомобіля, підкреслюючи його стиль і функціональність.
+38(067) 963 31 03
✅ Щоб не втратити наш контакт та мати змогу завжди придбати товари для вашого авто . Ми Створили Спеціального бота Помічника ))
👉 - зайдіть за посиланням на нього.
Запустіть командою
START
👍 І все . Бот збереже Ваш контакт , а ви завжди зможете його знайти у себе просто написав в пошуку ФермерОк в Вашому Телеграм.
Дякуємо . 😎
Увага!!! Поспішіть купити сьогодні за нижчою ціною
.
Потрібна консультація ? Маєте питання ? Зв'яжіться з нами зручним для вас способом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 45 мм |
| Глибина | 108 мм |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Кількість світлодіодів | 32 шт. |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Потужність | 102 Вт |
| Світловий потік | 5500 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Тип | Додаткові фари |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Ширина | 108 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Світлодіоди | 3030 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 365,94 ₴











