
Світлова балка проблисковий сигнал панель LED- жовтий на дах маячок LED діоди, Стробоскоп балка 288 led
3 874,86 ₴
- Немає в наявності
- Код: ATP2027-1
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світлова балка проблисковий сигнал панель LED- жовтий на дах маячок LED діоди, Стробоскоп балка 288 led
Багатофункціональний Стробоскоп LED з 288 Діодами: Надійність і Видимість
Зустрічайте багатофункціональний стробоскоп LED, який оснащений двома рядами світлодіодних діодів і забезпечує бурштиновий спалах для поліпшення видимості та безпеки. Цей стробоскоп підходить для використання як на 12В, так і на 24В системах, роблячи його ідеальним вибором для різноманітних транспортних засобів і ситуацій.
Характеристики:
6 секцій LED (два ряди)
Двосторонній дизайн
Розміри: 96см x 11см x 6.5см
Напруга: 12/24V
Кількість діодів: 288 LED
Багатофункціональність
Колір спалаху: бурштиновий
Довжина кабелю: 3.5 метра
Кріплення: 4 потужні магніти
Вага: 325 грам
Цей стробоскоп являє собою потужний засіб для забезпечення безпеки в різних умовах. Його міцна конструкція, висока ефективність і універсальність роблять його необхідним обладнанням для будь-якого транспортного засобу або робочого місця, де потрібна надійна сигналізація.
+38(067) 963 31 03
✅ Щоб не втратити наш контакт та мати змогу завжди придбати товари для вашого авто . Ми Створили Спеціального бота Помічника ))
👉 - зайдіть за посиланням на нього.
Запустіть командою
START
👍 І все . Бот збереже Ваш контакт , а ви завжди зможете його знайти у себе просто написав в пошуку ФермерОк в Вашому Телеграм.
Дякуємо . 😎
Увага!!! Поспішіть купити сьогодні за нижчою ціною
.
Потрібна консультація ? Маєте питання ? Зв'яжіться з нами зручним для вас способом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 65 мм |
| Джерело світла | Діоди |
| Довжина | 960 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Колір діодів | Жовтий |
| Колір ковпака | Прозрачный |
| Кріплення | Стаціонарне |
| Напруга | 12 В |
| Тип | Світлова панель |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість LED-діодів | 288 |
| Розміри | 96 x 11 x 6.5 см |
| Кольори світіння | Жовтий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 874,86 ₴










