Бак радіатора верхній МТЗ-80, Т-70. Пластик 70У-1301055
параметри:
Ширина - 0,15 м
Висота - 0,12 м
Довжина - 0,49 м
Вага - 9 кг
Застосування - МТЗ-80, Т-70
Артикул: 70П-1301055-П
Бачок радіатора МТЗ-80, 82 верхній (пластик)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 70У-1301055 |
| Виробник | МТЗ |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 120 мм |
| Довжина: | 490 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Застосування | МТЗ |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 481,54 ₴



