Стробоскоп LED 12В / 24В (12 Led діодів - 2 ряди) 112х41х10мм
aluminum (super quality)
дорожня, комунальна, будівельна, спецтехніка.
Світлодіодні проблискові маячки встановлюються на різні типи спецтехніки та сільгосптехніки. Світлодіоди забезпечують потужний рівномірний промінь світла.
Характеристики:
- Тип світла: Жовто-білі проблискові маячки
- Кількість діодів: 12 шт.
- Робоча напруга: 10/12/24 / 30V DC
- Робоча температура: - 40⁰С до + 110⁰С
- Матеріал: Алюміній
- Тривалий термін служби діодів: 50 000 годин
- вага, кг
розміри:
- Ширина: 112 мм
- Висота: 41 мм
- Товщина: 10 мм
Згідно ПДР України від 2020 року, пункт 3,6:
Увімкнення проблискового маячка оранжевого кольору на транспортних засобах з розпізнавальним знаком «Діти», на механічних транспортних засобах дорожньо-експлуатаційної служби під час виконання роботи на дорозі, на великогабаритних та великовагових транспортних засобах, на сільськогосподарській техніці, ширина якої перевищує 2,6 м, не надає їм переваги в русі, а служить для привернення уваги та попередження про небезпеку. При цьому водіям транспортних засобів дорожньо-експлуатаційної служби під час виконання роботи на дорозі дозволяється відступати від вимог дорожніх знаків (крім знаків пріоритету та знаків 3.21, 3.22, 3.23), дорожньої розмітки, а також пунктів 11.2, 11.5, 11.6, 11.7, 11.8, 11.9, 11.10, 11.12, 11.13, підпунктів «б», «в», «г» пункту 26.2 цих Правил за умови забезпечення безпеки дорожнього руху. Водії інших транспортних засобів не повинні перешкоджати їхній роботі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 41 мм |
| Джерело світла | Діоди |
| Довжина | 112 мм |
| Колір діодів | Жовтий |
| Колір ковпака | Жовтий |
| Кріплення | Стаціонарне |
| Стан | Новий |
| Тип | Проблисковий маячок |
| Ширина | 10 мм |
| Виробник | ABS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | LED-12LEDflashLight |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Тип техніки | Універсальне застосування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 93,48 ₴











