Вал в'язального апарата - DC17698 John Deere
Країна походження: Італія
Використання
Запчастина привода в'язального апарата прес-підбирачів John Deere.
ПризначенняПередача обертового моменту на основні елементи вузлов'яза з метою організації технологічного процесу закріплення шпагату на поверхні сформованого тюка або рулону.
Використовується для заміни зношених або пошкоджених деталей в ході ремонтно-відновлювальних робіт.
Сталевий виріб у вигляді відрізка циліндра з елементами кріплення основних деталей в'язального апарату.
Для забезпечення необхідної міцності та зностустійкості поверхня деталі піддана термічній обробці.
| Вага , W | kg | 2.9 |
|---|---|---|
| Кількість отворів кріплення , N | 1+1+5 | |
| Діаметр отворів кріплення , Dm | mm | 10 |
| Довжина , L | mm | 593 |
| Діаметр отворів кріплення, 1 , Dmm | mm | 6 |
| Діаметр отворів кріплення, 2 , Dmm | mm | 5 |
| Діаметр валу , Ds | mm | 28.6 |
| Паз для шпонки | mm | 78x6.4x5.6 |
| Паз для шпонки 2 | mm | 78x6.4x5.6 |
Параметри можуть відрізнятися від фактичних
| Одиниця продажу | 1 штука | |
|---|---|---|
| Кількість в упаковці | 1 штука |
| Висота , H | mm | 40 |
|---|---|---|
| Ширина , W | mm | 40 |
| Довжина , L | mm | 600 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | John Deere |
| Висота камери пресування | 45 см |
| Довжина тюка | 80 мм |
| Обороти ВВМ | 540 об/хв |
| Потреба в потужності трактора | 80 к.с. |
| Ступінь стиснення | 20 кг/м³ |
| Ширина камери пресування | 165 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Маса | 1 кг |
| Ширина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 850 ₴


