
Планка направляюча поршня прес-підбирача Claas 812483. 809702. 809738. 811576. 811579. 813260. 813261. 813265
3 655 ₴
- В наявності
- Код: 812483
Компанія "ФермерОк" пропонує широкий вибір запчастин для прес-підбирачів з власного складу за доступними цінами. Ми забезпечуємо доставку замовлень в день їх отримання по всій території України. У нашому асортименті представлені запчастини для виробників, таких як Sipma, Claas, Deutz-Fahr, Famarol Z-511, John Deere, Welger та інші. Зверніться до нас через веб-сайт fermerok.in.ua або зателефонуйте за номером +38067-963-31-03, і наші спеціалісти з радістю допоможуть вам підібрати потрібні запчастини та нададуть додаткову інформацію.
Планка направляюча поршня прес-підбирача Claas 812483./809702./809738./811576./811579./813260./813261./813265
Направляюча поршня пресувальної камери для тюкових прес-підбирачів Claas Markant
ВикористанняЗапчастина пресувальної камери прес-підбирача Claas серії Markant.
ПризначенняЗабезпечення оптимального рівня тертя при поступального русі поршня.
Використовується для заміни зношених або пошкоджених деталей в ході ремонтно-відновлювальних робіт.
Металевий виріб у вигляді довгої пластини з отворами для кріплення. Поверхня деталі оброблена лакофарбовим покриттям
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Claas |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота камери пресування | 65 см |
| Довжина тюка | 110 мм |
| Обороти ВВМ | 540 об/хв |
| Потреба в потужності трактора | 40 к.с. |
| Робоча ширина підбирача | 170 см |
| Ступінь стиснення | 560 кг/м³ |
| Ширина камери пресування | 55 см |
- Ціна: 3 655 ₴



