
Вязальний апарат прес-підбирача John Deere 214, 214T, 219, 219C, 221, 224, 332, 336.342.346.456.466. DC18246
16 500 ₴
- В наявності
- Код: DC18246
-
-
Компанія **"ФермерОк"** пропонує широкий асортимент запчастин для прес-підбирачів з власного складу за доступними цінами. Ми здійснюємо відправку замовлень у день їх отримання по всій території України.
В нашому асортименті ви знайдете запчастини для таких виробників, як:
- Sipma
- Claas
- Deutz-Fahr
- Famarol Z-511
- John Deere
- Welger
- та іншихЗвертайтесь до нас через наш сайт [fermerok.in.ua](http://fermerok.in.ua) або зателефонуйте за номером +38067-963-31-03, і наші спеціалісти з радістю допоможуть вам підібрати необхідні запчастини та нададуть більше інформації.
-
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | John Deere |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота камери пресування | 55 см |
| Довжина тюка | 100 мм |
| Обороти ВВМ | 540 об/хв |
| Потреба в потужності трактора | 80 к.с. |
| Робоча ширина підбирача | 170 см |
| Ступінь стиснення | 400 кг/м³ |
| Ширина камери пресування | 55 см |
- Ціна: 16 500 ₴








