Подшипник роликовый конический 7212 (30212) EXL, размеры 60*110*23,75 см. Применяется в технике: BPW (02 6401 60 00), MAN (06 32489 0055, 06 32489 0056), ZF (0635 100 088), BPW 0264016000, Daihatsu 9760030212, Daihattsu 9003021200, FAG 30212A, Hoin 988460102, John Deere CH16496, MAN 06324890055, MAN 06324.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EXL |
| Кросс-номери | BPW 0264016000; MAN 06324890056; Schaeffler FAG 30212A; ZF 0635100088 |
| Внутренний диаметр | 60 мм |
| Внешний диаметр | 110 мм |
| Ширина | 24.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0.923 |
| Висота (ширина), мм | 23.750 |
| Внутрішній діаметр, мм | 60 |
| Доступно на складі | Кропивницький, Кропивницький(2), Львів |
| Единицы измерения | шт. |
| Зовнішній діаметр, мм | 110 |
| Код товару | 117-03584 |
| Кратність | 1 |
| Назва | Підшипник 7212 (30212) EXL |
| Наявність | В наявності |
| Позначення за ISO | 30212 |
| Позначення за ДСТУ | 7212 |
| Рядність | однорядний |
| Тип подшипника | роликовий конічний |
| Тіла кочення (ковзання) | ролики |
| Ціна | 146.87 |
Информация для заказа
- Цена: 180,94 ₴




