Компанія "ФермерОк" пропонує широкий асортимент запчастин для прес-підбирачів з власного складу за доступними цінами. Ми здійснюємо відправку замовлень у день їх отримання по всій території України.
У нашому асортименті ви знайдете запчастини для таких виробників, як Sipma, Claas, Deutz-Fahr, Famarol Z-511, John Deere, Welger та інші.
Зверніться до нас через наш веб-сайт fermerok.in.ua або зателефонуйте за номером +38067-963-31-03, і наші спеціалісти з радістю допоможуть вам підібрати потрібні запчастини та нададуть більше інформації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Claas |
| Країна виробник | Італія |
| Висота камери пресування | 40 см |
| Довжина тюка | 80 мм |
| Обороти ВВМ | 540 об/хв |
| Потреба в потужності трактора | 40 к.с. |
| Робоча ширина підбирача | 165 см |
| Ступінь стиснення | 120 кг/м³ |
| Ширина камери пресування | 50 см |
- Ціна: 1 950 ₴




